Jasełka 2019 - relacja

Jasełka 2019 - relacja

Hej kolęda, kolęda… krok po kroczku, krok po kroczku najpiękniejsze  w całym roczku idą święta…

... tradycyjnie już w okresie przedświątecznym studenci pedagogiki Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze pod kierunkiem Pani Anny Szewczuk zorganizowali i wystąpili na wyjątkowym koncercie kolęd i pastorałek.

Udział w koncercie wzięli zaproszeni goście: prorektor dr inż. Tadeusz Lewandowski, dziekan WNHiS dr Beata Telążka a także pani v-ce dyrektor SP nr 8 w Jeleniej Górze p.Lidia Jóżwicka-Wolska.

W koncercie obok studentów naszej uczelni udział wzięli także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Jeleniej Górze oraz zaproszona młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zgorzelcu wraz z opiekunami i panią dyrektor mgr Małgorzatą Łasek-Dowiat.

Podczas koncertu wręczono  absolwentom  Uniwersytetu Dziecięcego  "Twórczy Odkrywcy" dyplomy, a dla nowych studentów przygotowano ponad 50 indeksów.

Dzieci i młodzież Uniwersytetu Dziecięcego przybyła na koncert pod opieką  naszego wykładowcy   p. Ewy Kasperowicz.

Koncert został wspaniale odebrany przez zgromadzoną publiczność, która wspólnie z młodymi artystami śpiewała i tańczyła . W auli KPSW zapanowała świąteczna atmosfera.

Dziekujemy organizatorom i wykonawcom za wprowadzenie nas wszsytkich w cudowną atmosfere zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

red. dr. E. Zieja, video: K. Langer

instagram
instagram
instagram