Pomysły dla Jeleniej Góry

Pomysły dla Jeleniej Góry

to cykl spotkań adresowanych do mieszkańców miasta, w którym żyjemy, pracujemy, uczymy się i w którym po prostu jesteśmy. Czy tym samym kochamy Jelenią Górę? Czy jesteśmy gotowi być z nią i w niej, na dobre i na złe? A może chcąc ją poukładać zgodnie z naszymi oczekiwaniami, powinniśmy zacząć od siebie i zmienić dla niej swoje nastawienie, wykorzystać energię, która w nas jest i sprawia, że czujemy się tu zawsze u siebie…

Pierwszy odcinek ze wspomnianego cyklu nosi nazwę JELENIA GÓRA DLA MŁODYCH. Przyszłość Jeleniej Góry, jej rozwój i piękno zależą od naszego zaangażowania i wizji, którymi chcemy się dzielić, ale przede wszystkim które chcemy realizować. Dlatego zapraszamy właśnie Ciebie do współpracy, dzielenia się z nami swoimi pomysłami i wspólnym wprowadzaniu je w życie.

Głównym organizatorem cyklu spotkań POMYSŁY DLA JELENIEJ GÓRY jest Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne u Erazma i Pankracego, którego współorganizatorami pierwszego odcinka pt. JELENIA GÓRA DLA MŁODYCH są: Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej, Zespół Szkół Technicznych „Mechanik”, Zespół Szkół Katolickich u św. Pankracego oraz Zakład Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze.
Serdecznie zapraszamy we wtorek 13.03.2018 roku o godzinie 12.00 do sali nr 12 w budynku WNHiS (bud. 11) na terenie Kampusu KPSW.

instagram
instagram
instagram