Oferta pracy dla studentów: Programista w CodeTwo

CodeTwo sp. z o.o. sp. k. to jednocześnie rozpoznawalna na całym świecie marka oprogramowania na platformy Microsoft Exchange Server, Microsoft Outlook i Microsoft Office 365 (wśród naszych klientów są tacy giganci jak Samsung, Mitsubishi i ING), jak i nieduża firma, w której wszyscy znają wszystkich, gdzie Kierownik działu programistów je kanapki z jajem w stołówce pracowniczej, a filozofia pracy stawia na wzajemną pomoc, rozwijanie zainteresowań i twórcze podejście do wykonywanych zadań.

W obecnej chwili prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PROGRAMISTA C#

(nr ref. 11PC#/2013)

Wymagania:

  • dobra znajomość bibliotek i technologii .NET
  • dobra umiejętność programowania obiektowego w języku C# na platformie .NET
  • dodatkowym atutem będzie znajomość C++\CLI
  • dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku programisty C#
  • doświadczenie poparte wykonanymi projektami
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji

Zakres obowiązków:

  • udział w rozwijaniu obecnych produktów firmy oraz w tworzeniu nowego oprogramowania

Oferujemy:

  • ciekawą pracę przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez miliony użytkowników
     z całego świata
  • udział w ambitnych projektach mających na celu produkcję i rozwój renomowanego oprogramowania docierającego do odbiorców na całym świecie
  • wpływ na rozwój produktu oraz bezpośredni kontakt z jego odbiorcami na całym świecie
  • pracę w jednej z najnowocześniejszych firm w regionie
  • miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • pracę na pełen etat w siedzibie firmy w centrum Jeleniej Góry lub w nowo otwieranym oddziale we Wrocławiu
  • pakiet relokacyjny

CV oraz List Motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@codetwo.comwpisując w temacie listu tytuł stanowiska i nr referencyjny. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Więcej informacji nt rekrutacji prowadzonych przez Code Two sp. z o.o. sp.k. znajduje się pod adresem: http://www.codetwo.pl/praca/?sts=2724